To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii IT / telekomunikacja w Grodzisk Mazowiecki.

Inżynier ds. Usług IT

7 000 zł/mies.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta – Producenta materiałów grzewczych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

IT Support Specialist

Zakres obowiązków:

  • Help desk – linia pierwszego kontaktu z klientem przez telefon mail lub chat w obszarze systemów operacyjnych, sprzętu elektronicznego, MS Office i SAP GUI (połączenia przychodzące!).
  • Odpowiedzialność za zarządzanie incydentami i zgłoszeniami Klientów
  • Rozwiązywanie incydentów i zgłoszeń serwisowych w celu zapewnienia zadowolenia użytkownika ze świadczonej usługi.
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemów lokalnych
  • Wspieranie użytkowników biurowych i produkcyjnych w sprawach związanych ze sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem.
  • Instalowanie i konfigurowanie sprzętu i oprogramowania IT

Oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel)
  • Umiejętność pracy na systemie operacyjnym Windows 7 i 10
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenia w pracy z Klientem
  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość sieci LAN/WAN oraz oprogramowania SAP

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 7000 zł brutto/mies.
  • Praca w godzinach biurowych od poniedziałku do piątku
  • Realną możliwość rozwoju w renomowanej firmie!
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością przejścia na zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, PZU

Jak przesłać CV?

Wyślij do nas CV i wypełnij formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą.

Dziękujemy!

  • Dodane o 14:40, 15 maja 2020
  • Wyświetleń:930
  • ID ogłoszenia: 604794201

Ogłoszenia użytkownika Gi Group