To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Pruszków.

Magazynier - oddzwonimy do każdego kandydata!

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Zakres obowiązków:

  • kompletacja zamówień
  • praca ze skanerem
  • dla osób z uprawnieniami obsługa wózka widłowego

Oferujemy:

  • stawkę 2625 zł brutto (+ możliwa premia do 650 zł)
  • pracę na 7/8 etatu
  • umowę zlecenie lub o pracę tymczasową
  • możliwość pracy dodatkowej lub stałej

Oczekiwania:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Jak przesłać CV?

Wyślij do nas CV i wypełnij formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego linka, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą.

Dziękujemy!

  • Dodane o 13:39, 22 czerwca 2020
  • Wyświetleń:3440
  • ID ogłoszenia: 600882552

Ogłoszenia użytkownika Gi Group