To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Analityk w Płońsk.

Młodszy Analityk/Asystent Sprzedaży

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w zakresie upraw, przechowywania oraz pakowania świeżych warzyw, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pracę w godzinach 08:00 - 16:00 od pn-pt
  • Benefity pozapłacowe (Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony okolicznościowe, cotygodniowe deputaty firmowe)
  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie

Zakres obowiązków:

  • Analiza kanałów sprzedaży krajowych i eksportowych
  • Analiza danych sprzedażowych Klientów
  • Analiza danych rynkowych
  • Analiza potencjałów rynków eksportowych i krajowych
  • Koordynacja projektów komercyjnych

Oczekujemy:

  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

  • Dodane o 13:16, 7 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:1314
  • ID ogłoszenia: 617314106

Ogłoszenia użytkownika Gi Group