To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii IT / telekomunikacja w Nowy Dwór Mazowiecki.

Operator Produkcji Nowy Dwór Mazowiecki + transport do pracy

3 200 - 3 500 zł/mies.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta – Producenta środków czystości w Nowym Dworze Mazowieckim , poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Produkcji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie
  • pracę na pełen etat
  • pracę średnio 2 tygodnie w miesiącu
  • pracę w godzinach 6:00-18:00,18.00-6:00
  • premie wypłacane co miesiąc
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do posiłków
  • transport do miejsca pracy z Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin, Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś, dofinansowany przez pracodawcę
  • dofinansowanie uczelni
  • dostęp do ciekawych szkoleń

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości gotowych wyrobów
  • ścisła współpraca z działem magazynowania
  • delegowanie zadań pomocnikom produkcji

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • wykształcenia min. zawodowego
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem

Wyślij do nas CV i wypełnij formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego linka, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą.

Dziękujemy!

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

  • Dodane o 11:32, 22 maja 2020
  • Wyświetleń:675
  • ID ogłoszenia: 604726028

Ogłoszenia użytkownika Gi Group