Operator Transportu z UDT! Grodzisk Mazowiecki! Niski lub wysoki skład

4 400 - 5 200 zł/mies.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w usługach transportowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych za pomocą wózka widłowego
  • Przygotowywanie i kompletacja zleceń dla klientów
  • Obsługa regałów niskiego i wysokiego składowania
  • Praca w temperaturze 2 - 6 stopni

Oczekujemy:

  • Uprawnień na wózki widłowe UDT
  • Doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności.
  • Dyspozycyjności do pracy na 2 zmiany
  • Mile widziana książeczka sanepidu lub chęć jej wyrobienia

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy!
  • Atrakcyjne warunki finansowe 4000 zł brutto + do 30% premii! (10% gwarantowane)
  • Pracę na II zmiany
  • Niezbędną odzież roboczą (buty, kurtka, ogrodniczki, rękawiczki, kask)
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Dziękujemy!

  • Dodane o 12:16, 3 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:3957
  • ID ogłoszenia: 595436586
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki, grodziski, Mazowieckie

O firmie
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika GiGroup