To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Nysa.

Pakowanie dokumentów! Praca dorywcza! Dwa dni w tygodniu!

20 zł/godz.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta – związanego z archiwiacją dokumentów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pakowanie dokumentów! Praca dorywcza!

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie dokumentów do pudeł
  • Rozładunki i załadunki pudeł na samochody dostawcze
  • Drobne prace magazynowe

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy 2 dni w tygodniu w terminie 21.05 - 30.06.2020
  • Chęci do pracy
  • Mile widziani mężczyźni

Oferujemy:

  • Pracę dorywczą w terminie 21.05 - 30.06.2020
  • Pracę 2 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku
  • Umowę zlecenie!
  • Atrakcyjne warunki finansowe 20 zł brutto/h!
  • Możliwość dodatkowego dorobku!

Jak przesłać CV?

Wyślij do nas CV i wypełnij formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikuj, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą.

Dziękujemy!

  • Dodane o 13:07, 28 maja 2020
  • Wyświetleń:5643
  • ID ogłoszenia: 603030205

Ogłoszenia użytkownika Gi Group