To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa produkcji w Zdunowo.

Pracownik techniczny "Złota Rączka"

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w zakresie upraw, przechowywania oraz pakowania świeżych warzyw, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator/konserwator/pracownik techniczny

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w godzinach 08:00 - 16:00 od pn-pt
  • niezbędne narzędzia pracy
  • benefity pozapłacowe ( karta multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, cotygodniowe deputaty z produktów firmy)
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Zakres obowiązków:

  • obsługa sprzętu produkcyjnego
  • bieżąca weryfikacja stanu technicznego budynku i sprzętu produkcyjnego
  • dokonywanie drobnych napraw i remontów

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenia min. średniego/zawodowego Technicznego
  • dyspozycyjności do pracy w godzinach dziennych

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

  • Dodane o 17:50, 25 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:503
  • ID ogłoszenia: 620584498

Ogłoszenia użytkownika Gi Group