To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe w Administracja biurowa w Wróblewo.

Specjalista ds rozliczeń produkcji

4 500 - 5 000 zł/mies.

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w zakresie upraw, przechowywania oraz pakowania świeżych warzyw, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w godzinach 08:00 - 16:00 od pn-pt
  • Benefity pozapłacowe ( Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony okolicznościowe, cotygodniowe deputaty firmowe)
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie

Zakres obowiązków:

  • rozliczanie produkcji pod kątem wskaźników KPI
  • kontrola i analiza kosztów
  • rozliczanie zleceń produkcyjnych
  • opracowywanie raportów i zestawień umożliwiających skuteczne zarządzanie procesem produkcji

Oczekujemy:

  • minim 3 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • znajomość metod rozliczania produkcji
  • znajomość układania grafików i rozliczania czasu pracy
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość j. angielskiego

Jak przesłać CV?

Wyślij do nas CV i wypełnij formularz zgód na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego linka, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą.

Dziękujemy!

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

  • Dodane o 16:59, 5 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:666
  • ID ogłoszenia: 616964581

Ogłoszenia użytkownika Gi Group